Mida peaksid teadma

Iga keha on unikaalne ja sobilik aktifotodeks. Aktifotograaf on oma ala spetsialist, kes on õppinud tundma inimkeha ja kuidas kasutada ja suunata valgust nii, et tuua välja keha ilu. Aktifotograafi eesmärk on näidata keha kunstiliselt ja kaunilt. 
Igal inimesel on oma võlu - mõnel on ilus pikk kael, teisel jalad, kolmandal puusad - aktifotograaf märkab kõiki omadusi.

Paljud fotograafid võivad pildistada akti, aga see ei tee neist veel aktifotograafi.

Aktifotograafi eelis tavafotograafi ees ongi just see, et ta on pühendunud oma alale. Ükski keha ja olukord pole aktifotograafile võõras, kõik on osa loomingust.

Aktifotograaf näitab inimest kunstiliselt ja kaunilt, kasutades valgust, varje, nurki ja fookust, juhendades klienti fotosessiooni ajal nii, nagu vaja.

Buduaarifotode puhul on pesu see, mis varjab intiimsemaid piirkondi, bodyscape ja tumedate fotode puhul on kateteks varjud.

Tihti on klient esimest korda fotograafi juures ja puudub varasem kogemus. Fotograaf juhendab algusest lõpuni, kuidas poseerida ja olla nii, et kõik jääks pildil hea. Fotograaf teab kogemusest, millised poosid näevad välja loomulikud ja ilusad ning mis toetavad figuuri näitamist.

Meie klientideks on olnud inimesi igas elueas, nii häbelikke kui julgeid, nii toonuses kui ka pehmemaid. Kõigist saab alati ilusaid fotosid ja häbenemiseks pole põhjust.

Aktifotode tegemine võib tunduda hirmutav ettevõtmine, sest riietud lahti võõra inimese ees, kes vaatab ja teeb pilte. 
Kohale jõudes hirm kaob ja vaba õhkkond teeb kogu kogemuse väga meeldivaks.
Tutvu klientide tagasisidega tagasiside lehelt.

  • Päevitusrante ei pruugi saada ära photoshoppida. Ehk siis - kui tulete päevitusrantidega, siis need võivad jääda ka pildile.
  • Näidispildid ja soovid on teretulnud, aga me ei pruugi saada täpselt sellist fotot teha, sest kehad, oskused, paindlikkus on erinevad ja igal fotograafil on oma stiil. Aga alati tasub rääkida, mis teile meeldib, siis fotograaf teab paremini arvestada.
  • Eelnevalt alkoholi mitte liigtarvitada. Väike kogus on lubatud, aga purjus silmad jäävad pildile ja seal photoshop ei aita.
  • Soovitame tulla pildistama pesus, mis ei sooni või ilma pesuta, siis pildistamise ajal ei ole kehale jäänud rante.

Sessioonile tulles, oleks parim selga panna midagi pehmet, mis kehale ei jätaks jälgi. Reljeefsed triibud, mustrid ja tugevad õmblused/kummid moodustavad naha peale mustri, mis piltidel järeltöötlust vajab. Naha niisutamiseks võib võtta ka kaasa kreemi või õli.

Buduaarisessioonile võib kaasa võtta lisaks meelepäraseid aksessuaare, jalanõud ja pesukomplektid. Sobivad ka näiteks riideesemed, mis on läbikumavad. Keha kallistavad kleidid või näiteks eest lahti käivad pluusid, hõlstid, pintsakud.

Vahel mõni on tulnud sõbrannaga, siis on julgem ja saab sessiooni jagada kaheks.

Teie saate oma pildid kätte kolme nädala jooksul peale pildistamist. 

Kui on teil pildid käes, siis meie arhiveerime teie pildid. Soovi korral võime ka kustutada, nii et teile jääb ainus koopia.

Ilma teie loata me teie pilte ei avalikusta ega kasuta.

Me ei avalda kellegi fotosid ilma loata. Aktifotod, mis teeme, on ainult teile. Loe lähemalt privaatsuspoliitikast.

Kui klient soovib, siis peale fotode kättesaamist fotograaf kustutab kliendi pildid oma arvutist. Nii jääb kliendile ainus versioon.

Etteteatamisega on võimalik sõlmida ka privaatsusleping.


Konfidentsiaalsuslepingu näidis

Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega pärast pildistamist.

Erandjuhul võib ka kahes osas, kui kliendil pole võimalik kohe tasuda. Pool kohe ja pool piltide kättesaamisel.

Piltide töötluseks läheb üldjuhul 3 nädalat aega. Aga kui on kiire (sünnipäevaks vaja ja viimase hetke välkmõte), siis saab alati fotograafiga läbi rääkida ning võimalusel pakume fotosid tunduvalt kiiremini.

Tagasiside saad lugeda siit.