Aktifotograaf - Meie aktifotograafide pildid ja galeriid. see siis enne header täägi lõppu

Aktifotograaf Olavi Sõna

Olavi Sõna on elukutseline aktifotograaf, kes on tegelenud aktifotograafiaga ligi 20 aastat ja põhitööna teinud seda ligi 10 aastat.

Iga keha on unikaalne ja sobilik aktifotodeks. Aktifotograaf Olavi Sõna on oma ala spetsialist, kes on õppinud tundma inimkeha ja kuidas kasutada ja suunata valgust nii et tuua välja keha ilu. Olavi eesmärk ja oskus on näidata keha kunstiliselt ja kaunilt. Igaühel on omad tugevused, mõnel ilus kael, teisel jalad, komandal puus - aktifotograaf märkab ja toob esile kõik ilu.  

Aktifotograafi eelis tavafotograafi ees, kes pakub ka aktifoto teenust, ongi just see, et aktifotograaf on spetsialiseerunud ja pühendunud oma alale. Ükski keha ja olukord pole Olavile võõras, kõik on osa loomingust.

Olavi on töötanud välja suure koguse poose, mis aitab tal juhendada klienti nii nagu vaja. Klient ise ei pea mõtlema mis poosi võtta või kuidas olla, professionaal juhendab algusest lõpuni. Oma staaziga kogemusetõttu on kliendile fotosessioon lihtne ja mõnus. Olaviga on ilusad pildid garanteeritud.

Lisaks aktifotograafiale Olavi tegeleb jaapani sidumiskunstiga - shibari. Shibari on rohkem kogenud modellile, aga infot shibari paketi kohta leiad siit.

 

Tagasiside klientidelt

Olavi Sõna Galerii

Olavi Sõna näitused

Eesti meedia Olavi Sõnast:

KERDU PODCAST

 

Õhtuleht

 

Postimees


Millistest fotodest oled huvitatud?

Siin saad teha testi, mille tulemusena saad teada millised aktifotod sulle sobivad. Kui kõhkled veel, siis tasub uurida, mida tuleks teada aktifoto tegemisest. Kui tunned, et tahad aktifotosid siis vajuta siia.  

Aktifotostuudio

   
Ajakiri Buduaar:

Postimees kultuur: