Aktifotograaf Olavi sõna

Olavi Sõna on elukutseline aktifotograaf, kes on tegelenud aktifotograafiaga ligi 20 aastat ja põhitööna teinud seda pea 10 aastat.

Iga keha on unikaalne ja sobilik aktifotodeks. Aktifotograaf Olavi Sõna on oma ala spetsialist, kes on õppinud tundma inimkeha ja kuidas kasutada ja suunata valgust nii, et tuua välja keha ilu. Olavi eesmärk ja oskus on näidata keha fotodel kunstiliselt ja kaunilt. Igaühel on omad tugevused, mõnel ilus kael, teisel jalad, kolmandal puus - aktifotograaf märkab ja toob esile kõik ilu.  

Aktifotograafi eelis tavafotograafi ees, kes pakub ka aktifoto teenust, ongi just see, et aktifotograaf on spetsialiseerunud ja pühendunud oma alale. Ükski keha ja olukord pole Olavile võõras, kõik on osa loomingust.

Olavi on töötanud välja suure koguse poose, mis aitab tal juhendada klienti nii nagu vaja. Klient ise ei pea muretsema, mis poosi võtta või kuidas olla, professionaal juhendab algusest lõpuni. Oma staazika kogemuse tõttu on kliendile fotosessioon lihtne ja mõnus. Olaviga on ilusad pildid garanteeritud.

Lisaks aktifotograafiale Olavi tegeleb jaapani sidumiskunstiga - shibari. Shibari on rohkem kogenud modellile, aga infot shibari paketi kohta leiad siit.

 

Kõige ilusam keha kattev kaunistus on vari.
Alasti keha on kõige imetlusväärsem, salapärasem ja põnevam loomingu allikas.

Olavi Sõna
0
Aktifotosessiooni

Kuna see on Olavi põhitöö, siis ta on Eesti üks aktiivseim aktifotograaf. 

0
Näitust

Olavil on olnud näitused, Tallinnas ja Narvas.
2024 aastaks on planeeritud juba kaks näitust.

Nude art photographer Olavi Sõna

Tagasiside klientidelt

Jäta oma tagasiside
Tagasiside nupp

Eesti meedia Olavist

Kuula ja loe
podcast

Olavi Sõna Näitused

Toimunud näitused
Näitus

INstagrami Galerii

Kõige uuemad fotod
Olavi Sõna galerii