Fotosessioon aktifotostuudios - kingiks või mälestuseks see siis enne header täägi lõppu
Fotosessioon aktifotostuudios

Fotosessioon stuudios

Fotosessioon aktifotostuudios on mõnus kogemus, kas üksi või kahekesi kogedes. Hea fotosessioon kogenud fotograafiga toob su seinale kenad salapärased pildid mida on hea vaadata ka aastaid hiljem.

Üks hea akti fotosessioon on suurepärane kingitus, kallimale mida võite kas kogeda koos või tulemust fotokapa näol kinkida. Teeme ka fotoraamatuid ja kalendreid. Võib ka hoopis kinkekaardi näol kinkida, sest siis saate tulla millal soovite, kas üksi või kaksi.

Fotosessioon meiega on lihtne ja mõnus, ise ei pea leiutama mis poose võtta või kuidas olla. Juhendame teid otsast lõpuni isegi kahe tunnise fotosessiooni puhul.

Milline fotosessioon on sulle?

Tutvu meie aktifoto galeriiga - Meil on hunnik erinevaid pakette ja teenuseid.

fotosessioon
Fotosessioon veega

Ühe tunnine fotosessioon on 200 eurot ja sisaldab meigikunstnikut. Ühe tunniga jõuab tavaliselt teha umbes 40 pilti. Pikem fotosessioon on parem, kuna siis jõuab modell rohkem hoogu minna ja sisse elada.

Need kliendid, kes on käinud mitu korda, saavad meie stuudiolt fotoraamatu kingituseks.

Hinnakirjaga ja pakettidega saate lähemalt tutvuda teenuste lehelt ning uuri välja millist fotosessiooni sina sooviksid, sest meil on erinevaid pakette, näiteks looduses, mitmekesi, figuurist ja kunstilisi. Varsti avaldame ka uue valgusmaalingu paketi.

Kui soovid fotosessiooni broneerida siis kirjuta info@aktifoto.net

Ühtlasi vaata ka meie aktipiltide tutvustustust


Järgnevaid aktifotosid saab teha meie stuudios

Vali endale sobiv või lase kombineerida mitmest erinevast. Kirjuta või helista meile et konsulteerida lähemalt.