Tagasiside see siis enne header täägi lõppu

Tagasiside

Tagasiside klientidelt

 • ,

  Võrratu kogemus . Soovitame soojalt. Kogemus ,mis ei unune iial. Paar vanuses 50 +

  Tiiu ja Andrus

 • ,

  Maagiline hetk mida pead tundma, vaadates oma kaaslast läbi sellise kogemuse, unustad, et oled alasti. Me nagu sulasime kokku, vaadates teineteisele silma avastasime uue ja sügavama paiga teineteises.

  Ego ja Reet

  Mai 2023

 • ,

  Kui oled kordki mõelnud teha endast aktifotosid, kuid kardad, häbened oma keha või tunned end oma kehas ebamugavalt, siis soovitan Sul minna just Olavi juurde. Mina olin seda mõtet peas veeretanud juba aastaid, kuid hirm sai alati minust võitu. Kord otsus vastu võetud ja fotosessioonil käidud, olen väga rahul. Olavi pani oma fotode kaudu mind ennast hoopis teise pilguga nägema. Nüüd lõpuks usun, et olen ilus.

 • ,

  Lihtsalt suurepärased ja kaunid pildid! Kui alguses oli kahtlus, et kuidas nüüd mina, et pole nii noor ja sale, nagu teised piltidel... Siis peale piltide nägemist, oli kõigepealt - Vau, ma siiski olen ilus. Kindlasti soovitan, käige ära ja laske proffil ennast kaunilt jäädvustada.

 • ,

  Meie julgustame kõiki, kellel vähegi soovi on oma hirmust üle astuda ja proovida. Igasugune hirm on asjata. Olavi on väga julgustav ja toetav. Stuudios viibimine väga mugav, kõik oli sujuv ja hästi läbi mõeldud. Meie soovitame ❤🔥

 • ,

  Olid kompleksid aastaid, et teha sellised pildid. Kuid reaalselt tuleb tõdeda, et ainukesena mis tekitas kartust oli fotograafi ees alasti olemine-miks? Kartus, et vaatab, kritiseerib mu keha jne - reaalsus on aga see, et ta vaatab vaid, et saada parimat valgust, fotonurka ning parimat ja ilusaimat pilti minust milline ma olen 🙂 Sessioon on seda väärt!

 • ,

  Otsus lasta Olavil end pildistada tuli sellel hetkel kui taipasin, et pean end rohkem armastama ja väärtustama hakkama. Olin seda ideed enda peas juba ligi 11 aastat kedranud aga ei pidanud end kunagi piisavalt heaks. Öö enne pildistamist ei tahtnud und kuidagi tulla, hirmu ei olnud aga enda negatiivne tagasikõne " et kas ma ikka pildil kena jään jne " See kõik kadus sellel hetkel kui ma uksest sisse astusin. Olavi suhtlemine ( mõnus intervjuu alguses, meikimine ) ja eelnevate tööde nägemine leevendas pinget ja omaette mõtlesin, et ju need naised kõik on enda suhtes kriitilised olnud aga vaata kui kaunid nad on. Leian, et see peaks olema kohustuslik kogemus iga naisterahva elus ! Hindame ja väärtustame oma keha. Olavi on nagu kaasaegne terapeut. Soovitan kõigile - visake riided seljast ja särage!

 • ,

  Podcasti lõpus siis Kerdu tagasiside. ELU Podcast - Spotify

 • ,

  "Oled heades kätes" - nendest sõnadest algas minu pildistamise lugu. Ma pole kunagi olnud enesekindel, ning isegi natuke häbenesin oma peegeldust peeglis, ja nüüd kui vaatan need imelised pildid, kus olen mina ( kas see tõesti olen mina?!) nii naiselik ja kaunis, siis olen 100% kindel, et olingi väga professionaalsetes kätes. Olavi on rahulik, lahke ja meeldiv inimene, kellel vist "kuues tunne", sest kuidas veel ta oskab nii hästi näha ja ka näidata piltide kaudu milline oled sina hinges. Olen õnnelik, et julgesin seda teha, loodan mu tagasihoidlik tagasiside julgustab ka teisi. Nüüd on aeg end armastada 🙂 Anastassia    

 • ,

  Ühel varajasel hommikutunnil tuli mõte lasta endast aktifotod teha. Guugeldasin sõna aktifoto ning Olavi veebileht tuli esimesena ette, vaatasin galerii üle, kõik pildid meeldisid mulle. Lugesin ka tekstilise osa läbi, sain kindlustunde, et pole vaja midagi endal enne osata. Kuna ma pole varem stuudios pildistamas käinud, siis pelgasin küll, et ei tea midagi, mida teha tuleb. Enne Olavile kirjutamist, küsisin abikaasalt üle, kas mu mõte tundub ikka normaalne. Ta arvas, et mõte on hea, kuid normaalne pole ma niiehknii 😊. Saigi Olavile kirjutatud ning aeg kokkulepitud. Pildistamise päeva hommikul valdas mind täielik PAANIKA. Aga kuna kaugemalt sai juba kohale tuldud, siis tundus ukse tagant äraminek väga ebamõistlik. Uksest sisse pääsenuna paanika haihtus ja edasi läks kõik ladusalt. Väga meeldib mulle see, et sessiooni käigus saab piisavalt palju erinevaid pilte ning neist on võimalik raamat kokku panna. Raamatuarmastajatele sobiv! Mul on hea meel, et  mu raamaturiiulis on nüüdseks juba mitu raamatut minust endast. Teadmiseks neile, kes veel pole aktifoto sessioonil käinud – see võib osutuda sõltuvust tekitavaks!

 • ,

  Väga põnev kogemus mida soovitan igale naisele, eriti aga neile kes häbenevad oma keha. Professionaalne töö ning pärast pilte vaadates on raske uskuda, et see oled Sina. Ilus. Meeldis hästi läbi mõeldud protsess: meikimine ja vestlus pinge maha võtmiseks ja usalduse tekitamiseks, emotsioonitu ja diskreetne suhtlus sessiooni ajal, kordagi ei tekkinud ebamugavustunnet mida kartsin. Super töö ja piltidega jäin samuti väga rahule.

 • ,

  Olavi on väga proffesionaalne ja suudab algul veidi ebamugavana tunduva olukorra kiiresti ägedaks fotosessiooniks muuta.

 • ,

  Kui on juba tekkinud môte, et vôiks ju.., siis tuleb see ära teha. Kui ei ole oma kehaga väga “sinasôber”, siis usun, et kasvôi 10/20 aastat hiljem on neid pilte vahva vaadata ja tegelikult on ju iga keha ilus! Lisaks oskab Olavi pildistada Sind sellise kauni nurga alt, mida Sa ise kunagi ei pruugi enda puhul näha!

 • ,

  Mul on väga hea meel, et me tulime ja selle aja (keha) jäädvustasime 🙂 Pildid meeldisid meile mõlemale väga!

 • ,

  Aga oled uskumatult head pildid saanud minust. Suur suur tänu et võtsid sellise vastutuse endale.

 • ,

  Minu enesehinnang on 100%tõusnud,juba pildistamise ajal tundsin end superhästi ja nüüd tulemust nähes, olen ikka väga enesekindel ja ei põe hetkel selle pärast, et ma pole veel lisakilodest lahti saanud ja näen et ka sellisena olen ilus ja seksikas.

 • ,

  Mõtlesin jupp aega,kas midagi kritiseerivat ka oskan öelda,aga ikka ei oska küll. Pildid on superilusad, kui ei teaks,et see mina olen, ei usukski seda! Fotosessioon ise oli ka väga tore.

 • ,

  Tahtsime tänada vahva kogemuse ja ägedate piltide eest. Väga meeldis piltide detailsus ja eks ikka algselt kartsime ja uus asi, aga oli täitsa äge ja mugavam kui oleksime arvanud. Tagasiside osas ainult nii palju et selja sirutamise soovitust võid alati (eriti meestele) julgelt jagada 😀 Muidu piltidega väga rahul!

 • ,

  Fotod on nii ilusad, et vaatasin üle mitmeid kordi ja olin vaimustuses tehtud tööst. Fotosessiooni ajal tundsin ennast väga mugavalt, ning huvitav oli see et ei olnud kordagi mõtet selle kohalt, et meesterahvas pildistab. Väga soe ja meeldiv keskkond ning huumorikas meel tõi veel rohkem enesekindlust. Tehtud töö kohta võin ainult lisada, et vahest elus tuleb ette mõtte tõestada ise endale , et oled naiselik ja õrn, see on see mida teised harva näevad, selleks on tõestus fotodest. Sain tõestuse sellele, et olen veel täitsa naiselik ja täitsa söödav))))))

 • ,

  Mulle väga meeldivad varju-valguse mängud ja väikeste detailidega mäng sinna lisaks, seekord siis vesi. Samuti enesearmastuse toitmisel oli see sessioon täiega kümnesse!!!! Super tänulik selle eest.

 • ,

  Väga ilusad pildid. Ma olen tõesti tänulik nii ägeda kogemuse ja tõeliselt kunstilise tulemuse eest! Veega pildid võitsid mu südame.

 • ,

  Aitäh piltide eest! Väga kenad pildid ja võin kogemusega igati rahule jääda.

 • ,

  Väga positiivne kogemus, fotograafiga oli lihtne suhelda, lahenemine oli väga personaalne ja siiras. Oli lihtne ennast avatuna ja vabana tunda.

 • ,

  Ma nautisin seda protsessi. Isegi kui fotosid poleks üldse saanud, siis kogemusena oli see juba väärtus omaette. Ma ei arvanud, et ma nii julge olen 🙂 Nii kui riided ära võtsin, siis enam mingit hirmu ei olnud. Kõik oli loomulik ja meeldiv. Ma arvan, et selles protsessis ongi väga oluline õhkkond ja meeleolu. Sest iga kord kui neid pilte vaatad, see tuleb ju meelde. Mulle meeldis ka see, et oli ette joonistatud mingid mõtted, ideed, mida teha. See näitab, et inimene võtab asja tõsiselt. Hea mulje jäi. Õhkkond, professionaalne suhtlus jms on minu jaoks väga oluline. Ja seda seal oli!

 • ,

  mu abikaasa oli väga rahul (mu piltidega) ja ütles väga ilusad pildid on, eriti raamat, väga sexy 🙂
  Nüüd vaatab mind teise pilguga ( heas mõttes ) ning on väga õnnelik, et tal selline naine on, kes julges seda teha!
  Suurimad tänud sulle veelkord 🙂

 • ,

  Ma olen sõnatu! Ääretult ilusad pildid on need kahtlemata kõik mille mälupulgal endale sain. Superhea töö! Mul oli tõepoolest suur hirm Sinu juurde tulles, aga vaadates neid pilte tekib mul küsimus- miks ma seda enne juba pole julgenud teha. Ma veelkord tänan Sind niivõrd kauni elamuse eest.  

 • ,

  Olavi on professionaal. Foto kunstnik, kes oskab suunata ning aitab modellil end vabalt tunda. Minule on see esimene kogemus poseerida akti fotol, kuid kuna fotod on 10.nda pulma-aastapäeva kingituseks abikaasale ning tahtsin midagi erilist kinkida, otsustasin akti fotode kasuks.. See on midagi püsivat ning abikaasal alati hea vaadata magamistoa seinal. Suur tanu Olavile ning meigikunstnik Kerstile, kes ka lisaks mu jumetusele punupatsist juuksed ilusti loki-soengusse tegi:)

 • ,

  Suur suur tänu Teile, oli väga meeldiv kogemus, mida kindlasti julgex veel korrata! Aitäh! Neid pilte vaadates möistan, et pole olemas ilmas koledaid naisi, on vaid halvad fotograafid!!! Õnneks meile sattus väga hea fotograaf!!!!

 • ,

  Terve kogemus oli väga uus ja huvitav ning ka veidi eneseületuslik, kuid Olavi on väga hea fotograaf, kellega tekkis mõnus vaba õhkkond ja kõik tundus väga loomulik. Loomulikult oli ka tulemus väga hea. Järgmise korrani!

 • ,

  Eesmärk oli saada pilt magamistuppa seinale. Eesmärk täiedtud ja fotograafiga vägagi rahul. Aitäh!!! Julgustaks teisigi;)

 • ,

  Mulle väga meeldivad ja väga tänan Sind.

 • ,

  Pildid olid superilusad, aitähh Olavi!! Arvestades seda et olen üsnagi häbelik ja fotosessioon toimus rannas läks kõik vägagi mõnusalt, fotograaf ise mõnusa suhtumisega ja professionaalne ja pani mind ennast vabalt tundma ja nähes ennast sellistel piltidel tõusis naeratus kõrvuni 🙂 Soovitan!!!

 • ,

  Olavi on tõeliselt professionaalne ja pühendunud fotograaf, kelle kätte võib end julgelt usaldada ka kõige häbelikum hing. Tema käe all valminud pildid on väga kaunid ja loomulikult viimistletud. Kõigil, kes pole seni veel julgenud aktifotot proovida, soovitan kindlasti – ilus ja eriline mälestus

 • ,

  Suurepärane kogemus ja imelised pildid. Aitäh Sulle!!!!!

 • ,

  Kogemus meile väga meeldis.

 • ,

  Vau! Sa oskad küll vist iga naise ilusaks pildistada, väga ägedad pildid, olen pahviks löödud 🙂

 • ,

  Pildid olid väga lahedad, jäin rahule! Suured tänud veelkord 🙂