Tagasiside

Loe või jäta oma tagasiside

Image

Võrratu kogemus . Soovitame soojalt. Kogemus ,mis ei unune iial. 

Headshot
Paar vanuses 50 +2023
aktifoto kahest inimesest
Olid kompleksid aastaid, et teha sellised pildid. Kuid reaalselt tuleb tõdeda, et ainukesena mis tekitas kartust oli fotograafi ees alasti olemine-miks? Kartus, et vaatab, kritiseerib mu keha jne - reaalsus on aga see, et ta vaatab vaid, et saada parimat valgust, fotonurka ning parimat ja ilusaimat pilti minust milline ma olen. Sessioon on seda väärt!
Headshot
Klient2023
Image

Kui oled kordki mõelnud teha endast aktifotosid, kuid kardad, häbened oma keha või tunned end oma kehas ebamugavalt, siis soovitan Sul minna just Olavi juurde. Mina olin seda mõtet peas veeretanud juba aastaid, kuid hirm sai alati minust võitu. Kord otsus vastu võetud ja fotosessioonil käidud, olen väga rahul. Olavi pani oma fotode kaudu mind ennast hoopis teise pilguga nägema. Nüüd lõpuks usun, et olen ilus.

Headshot
Klient2023
Image

Lihtsalt suurepärased ja kaunid pildid! Kui alguses oli kahtlus, et kuidas nüüd mina, et pole nii noor ja sale, nagu teised piltidel... Siis peale piltide nägemist, oli kõigepealt - Vau, ma siiski olen ilus. Kindlasti soovitan, käige ära ja laske proffil ennast kaunilt jäädvustada.

Headshot
Klient2022
Image

Podcasti lõpus siis Kerdu tagasiside. ELU Podcast - Spotify

Headshot
Kerdu Lenear2021
Image
Maagiline hetk mida pead tundma, vaadates oma kaaslast läbi sellise kogemuse, unustad, et oled alasti. Me nagu sulasime kokku, vaadates teineteisele silma avastasime uue ja sügavama paiga teineteises.
Headshot
Ego ja Reet

Mai 2023

Image
Lükkame pildistamist edasi, sest "treenin veel ühe aasta" ja "võtan paar kilo alla", aga aega tagasi ei pööra.. Küll aga saab alati minna uuele sessioonile!:) Olavi suudab alastust suurepäraselt ignoreerida, on väga professionaalne ning tõhus, võludes imelised kaadrid välja ilma modelli suurema pingutuseta.
Headshot
KlientDetsember 2023
Image
Had an amazing experience during the photoshoot. I highly recommend to anyone looking for not just great photos but an incredible experience.
Olavi's approach is exceptional as he sets as priority safety and comfort. and maintains a great balance between his creativity and how you envision the result. From the first moment, he guides you through every step, making sure you are fully informed and feeling comfortable. Loved the interactive planning process, deciding on poses and details together.
During the shoot, the vibe was fantastic—music, creativity, and a space to explore ideas.
An added bonus, is the discussion after the session to reflect in the process.
The results were stunning and I received it quicker than expected. Olavi's professionalism and his interest in making you feel at ease make the entire experience top-notch. 
Headshot
Katerina

Detsember 2023

Otsus lasta Olavil end pildistada tuli sellel hetkel kui taipasin, et pean end rohkem armastama ja väärtustama hakkama. Olin seda ideed enda peas juba ligi 11 aastat kedranud aga ei pidanud end kunagi piisavalt heaks. Öö enne pildistamist ei tahtnud und kuidagi tulla, hirmu ei olnud aga enda negatiivne tagasikõne " et kas ma ikka pildil kena jään jne " See kõik kadus sellel hetkel kui ma uksest sisse astusin. Olavi suhtlemine ( mõnus intervjuu alguses, meikimine ) ja eelnevate tööde nägemine leevendas pinget ja omaette mõtlesin, et ju need naised kõik on enda suhtes kriitilised olnud aga vaata kui kaunid nad on. Leian, et see peaks olema kohustuslik kogemus iga naisterahva elus ! Hindame ja väärtustame oma keha. Olavi on nagu kaasaegne terapeut. Soovitan kõigile - visake riided seljast ja särage!

Headshot
Klient

Ühel varajasel hommikutunnil tuli mõte lasta endast aktifotod teha. Guugeldasin sõna aktifoto ning Olavi veebileht tuli esimesena ette, vaatasin galerii üle, kõik pildid meeldisid mulle. Lugesin ka tekstilise osa läbi, sain kindlustunde, et pole vaja midagi endal enne osata. Kuna ma pole varem stuudios pildistamas käinud, siis pelgasin küll, et ei tea midagi, mida teha tuleb. Enne Olavile kirjutamist, küsisin abikaasalt üle, kas mu mõte tundub ikka normaalne. Ta arvas, et mõte on hea, kuid normaalne pole ma niiehknii. Saigi Olavile kirjutatud ning aeg kokkulepitud. Pildistamise päeva hommikul valdas mind täielik PAANIKA. Aga kuna kaugemalt sai juba kohale tuldud, siis tundus ukse tagant äraminek väga ebamõistlik. Uksest sisse pääsenuna paanika haihtus ja edasi läks kõik ladusalt. Väga meeldib mulle see, et sessiooni käigus saab piisavalt palju erinevaid pilte ning neist on võimalik raamat kokku panna. Raamatuarmastajatele sobiv! Mul on hea meel, et  mu raamaturiiulis on nüüdseks juba mitu raamatut minust endast. Teadmiseks neile, kes veel pole aktifoto sessioonil käinud – see võib osutuda sõltuvust tekitavaks!

Headshot
Klient2020

"Oled heades kätes" - nendest sõnadest algas minu pildistamise lugu. Ma pole kunagi olnud enesekindel, ning isegi natuke häbenesin oma peegeldust peeglis, ja nüüd kui vaatan need imelised pildid, kus olen mina ( kas see tõesti olen mina?!) nii naiselik ja kaunis, siis olen 100% kindel, et olingi väga professionaalsetes kätes. Olavi on rahulik, lahke ja meeldiv inimene, kellel vist "kuues tunne", sest kuidas veel ta oskab nii hästi näha ja ka näidata piltide kaudu milline oled sina hinges. Olen õnnelik, et julgesin seda teha, loodan mu tagasihoidlik tagasiside julgustab ka teisi. Nüüd on aeg end armastada

Headshot
Anastassia    2020

Väga põnev kogemus mida soovitan igale naisele, eriti aga neile kes häbenevad oma keha. Professionaalne töö ning pärast pilte vaadates on raske uskuda, et see oled Sina. Ilus. Meeldis hästi läbi mõeldud protsess: meikimine ja vestlus pinge maha võtmiseks ja usalduse tekitamiseks, emotsioonitu ja diskreetne suhtlus sessiooni ajal, kordagi ei tekkinud ebamugavustunnet mida kartsin. Super töö ja piltidega jäin samuti väga rahule.

Headshot
Klient2020 september

Olavi on väga proffesionaalne ja suudab algul veidi ebamugavana tunduva olukorra kiiresti ägedaks fotosessiooniks muuta.

Headshot
Klient2020 nov

Kui on juba tekkinud môte, et vôiks ju.., siis tuleb see ära teha. Kui ei ole oma kehaga väga “sinasôber”, siis usun, et kasvôi 10/20 aastat hiljem on neid pilte vahva vaadata ja tegelikult on ju iga keha ilus! Lisaks oskab Olavi pildistada Sind sellise kauni nurga alt, mida Sa ise kunagi ei pruugi enda puhul näha!

Headshot
Klient2020 nov

Mul on väga hea meel, et me tulime ja selle aja (keha) jäädvustasime. Pildid meeldisid meile mõlemale väga!

Headshot
Klient2020

Aga oled uskumatult head pildid saanud minust. Suur suur tänu et võtsid sellise vastutuse endale.

Headshot
Klient2020

Minu enesehinnang on 100%tõusnud,juba pildistamise ajal tundsin end superhästi ja nüüd tulemust nähes, olen ikka väga enesekindel ja ei põe hetkel selle pärast, et ma pole veel lisakilodest lahti saanud ja näen et ka sellisena olen ilus ja seksikas.

Headshot
Klient2020

Mõtlesin jupp aega,kas midagi kritiseerivat ka oskan öelda,aga ikka ei oska küll. Pildid on superilusad, kui ei teaks,et see mina olen, ei usukski seda! Fotosessioon ise oli ka väga tore.

Headshot
Klient2020

Meie julgustame kõiki, kellel vähegi soovi on oma hirmust üle astuda ja proovida. Igasugune hirm on asjata. Olavi on väga julgustav ja toetav. Stuudios viibimine väga mugav, kõik oli sujuv ja hästi läbi mõeldud. Meie soovitame.

Headshot
Klient

Tahtsime tänada vahva kogemuse ja ägedate piltide eest. Väga meeldis piltide detailsus ja eks ikka algselt kartsime ja uus asi, aga oli täitsa äge ja mugavam kui oleksime arvanud. Tagasiside osas ainult nii palju et selja sirutamise soovitust võid alati (eriti meestele) julgelt jagada.
Muidu piltidega väga rahul!

Headshot
Klient2020

Fotod on nii ilusad, et vaatasin üle mitmeid kordi ja olin vaimustuses tehtud tööst. Fotosessiooni ajal tundsin ennast väga mugavalt, ning huvitav oli see et ei olnud kordagi mõtet selle kohalt, et meesterahvas pildistab. Väga soe ja meeldiv keskkond ning huumorikas meel tõi veel rohkem enesekindlust. Tehtud töö kohta võin ainult lisada, et vahest elus tuleb ette mõtte tõestada ise endale , et oled naiselik ja õrn, see on see mida teised harva näevad, selleks on tõestus fotodest. Sain tõestuse sellele, et olen veel täitsa naiselik ja täitsa söödav))))))

Headshot
Klient2020

Mulle väga meeldivad varju-valguse mängud ja väikeste detailidega mäng sinna lisaks, seekord siis vesi. Samuti enesearmastuse toitmisel oli see sessioon täiega kümnesse!!!! Super tänulik selle eest.

Headshot
Klient2020

Väga ilusad pildid. Ma olen tõesti tänulik nii ägeda kogemuse ja tõeliselt kunstilise tulemuse eest! Veega pildid võitsid mu südame.

Headshot
Klient2020

Aitäh piltide eest! Väga kenad pildid ja võin kogemusega igati rahule jääda.

Headshot
Klient2020

Väga positiivne kogemus, fotograafiga oli lihtne suhelda, lähenemine oli väga personaalne ja siiras. Oli lihtne ennast avatuna ja vabana tunda.

Headshot
Klient2019

Ma nautisin seda protsessi. Isegi kui fotosid poleks üldse saanud, siis kogemusena oli see juba väärtus omaette. Ma ei arvanud, et ma nii julge olen. Nii kui riided ära võtsin, siis enam mingit hirmu ei olnud. Kõik oli loomulik ja meeldiv. Ma arvan, et selles protsessis ongi väga oluline õhkkond ja meeleolu. Sest iga kord kui neid pilte vaatad, see tuleb ju meelde. Mulle meeldis ka see, et oli ette joonistatud mingid mõtted, ideed, mida teha. See näitab, et inimene võtab asja tõsiselt. Hea mulje jäi. Õhkkond, professionaalne suhtlus jms on minu jaoks väga oluline. Ja seda seal oli!

Headshot
Klient2019
Mu abikaasa oli väga rahul (mu piltidega) ja ütles väga ilusad pildid on, eriti raamat, väga sexy. 🙂
Nüüd vaatab mind teise pilguga ( heas mõttes ) ning on väga õnnelik, et tal selline naine on, kes julges seda teha!
Suurimad tänud sulle veelkord. 🙂
Headshot
Klient2018

Ma olen sõnatu! Ääretult ilusad pildid on need kahtlemata kõik mille mälupulgal endale sain. Superhea töö! Mul oli tõepoolest suur hirm Sinu juurde tulles, aga vaadates neid pilte tekib mul küsimus- miks ma seda enne juba pole julgenud teha. Ma veelkord tänan Sind niivõrd kauni elamuse eest.

Headshot
Klient2017

Olavi on professionaal. Foto kunstnik, kes oskab suunata ning aitab modellil end vabalt tunda. Minule on see esimene kogemus poseerida aktifotol, kuid kuna fotod on 10-nda pulma-aastapäeva kingituseks abikaasale ning tahtsin midagi erilist kinkida, otsustasin aktifotode kasuks.. See on midagi püsivat ning abikaasal alati hea vaadata magamistoa seinal. Suur tanu Olavile ning meigikunstnik Kerstile, kes ka lisaks mu jumetusele punupatsist juuksed ilusti loki-soengusse tegi:)

Headshot
Klient2016

Suur suur tänu Teile, oli väga meeldiv kogemus, mida kindlasti julgex veel korrata! Aitäh! Neid pilte vaadates möistan, et pole olemas ilmas koledaid naisi, on vaid halvad fotograafid!!! Õnneks meile sattus väga hea fotograaf!!!!

Headshot
Klient2016

Terve kogemus oli väga uus ja huvitav ning ka veidi eneseületuslik, kuid Olavi on väga hea fotograaf, kellega tekkis mõnus vaba õhkkond ja kõik tundus väga loomulik. Loomulikult oli ka tulemus väga hea. Järgmise korrani!

Headshot
Klient2015

Eesmärk oli saada pilt magamistuppa seinale. Eesmärk täidetud ja fotograafiga vägagi rahul. Aitäh!!! Julgustaks teisigi;)

Headshot
Klient2015

Mulle väga meeldivad ja väga tänan Sind.

Headshot
Klient2015
Pildid olid superilusad, aitähh Olavi!! Arvestades seda et olen üsnagi häbelik ja fotosessioon toimus rannas läks kõik vägagi mõnusalt, fotograaf ise mõnusa suhtumisega ja professionaalne ja pani mind ennast vabalt tundma ja nähes ennast sellistel piltidel tõusis naeratus kõrvuni. Soovitan!!!
Headshot
Klient2015

Olavi on tõeliselt professionaalne ja pühendunud fotograaf, kelle kätte võib end julgelt usaldada ka kõige häbelikum hing. Tema käe all valminud pildid on väga kaunid ja loomulikult viimistletud. Kõigil, kes pole seni veel julgenud aktifotot proovida, soovitan kindlasti – ilus ja eriline mälestus

Headshot
Klient2015

Suurepärane kogemus ja imelised pildid. Aitäh Sulle!!!!!

Headshot
Klient2015

Kogemus meile väga meeldis.

Headshot
Klient2014

Vau! Sa oskad küll vist iga naise ilusaks pildistada, väga ägedad pildid, olen pahviks löödud.

Headshot
Klient2014

Pildid olid väga lahedad, jäin rahule! Suured tänud veelkord.

 
Headshot
Klient2015

Tagasiside instagrami storydena

Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image