Aktifoto kapale see siis enne header täägi lõppu

Aktifoto kapale

 

Fotosessioonil tehtud foto soovitame lasta printida kapale.

Fotokapa on kergele jäigale alusplaadile kleebitud foto. Foto trükitakse kvaliteetsele fotopaberile ja siis kleebitakse kapa alusplaadile.

Fotokapa on soodsaim variant pildi seinale panemiseks. Lisaks on kapa väga kerge ja piisab selle riputamiseks väga väikesest naelakesest või kahepoolsest teibist.

Fotokapa suurim miinus on see, et suuremas formaadis hakkab pilt kaarduma. Lisaks on pildi servad suhteliselt õrnad, kui pildile kogemata kõvema asjaga pihta minna, või kui pilt juhtub kukkuma, on defektid kerged tekkima. Selle vastu aitab pildi raamimine ehk raamitud fotokapa.

Enamus prindistuudiotes saab lasta ka fotokapat lamineerida. See aitab natuke kaardumise vastu ja näpujälgi ei jää pildile.

Fotokapasid saab tellida, kas meie kaudu või otse ükskõik millisest prindistuudiost. Soovitame Nii Nii Prindistuudiot (hea hinnaga lamineerimine) ja Elavad pildid (hea fotopaberi valik ja head printerid).
Kui oled meie juures pildistamas käinud saate sooduskupongi millega saate 20% allahindlust Nii Nii Prindistuudios.

Meie kaudu tellides tuleb natuke kallim, sest fotograaf valmistab pildi ette, paneb õiged profiilid ja teeb tellimuse. Iseenesest kõik pildid, mis saate on printimis kõlbulikud.