Privaatsuspoliitika

Sõna Varjud OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete ja fotode kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Fotode kasutamine

Fotod, mis aktifotostuudios tehakse, näevad ja saavad ainult Sõna Varjud OÜ klient. Kolmandatele isikutele fotode saatmine ja näitamine Sõna Varjud OÜ fotograafide poolt on keelatud. Fotograafi tehtud pildid lähevad Sõna Varjud OÜ arhiivi ja kliendile.

Kui Sõna Varjud OÜ soovib kasuada kliendi pilte aktifoto.net veebilehel või aktifoto facebook lehel, siis ainult sellisel juhul, kui on saanud kirjaliku loa kliendilt emaili teel.

Fotode toimetamine kliendile

fotod saab klient kätte wetrasfere lingiga või mälupulgal. Mõlemal juhul on fotod kaitstud kolmandate isikute eest.
Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Sõna Varjud OÜ kogub üksikisikuga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (sh sinu nimi, e-posti aadress) esitamisel  meie veebisaidil.
• veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
• ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete  talletamisel.

 

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Isikuandmete kaitse

Sõna Varjud OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Turvalisus
Kõiki Sõna Varjud OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@aktifoto.net

 

Tingimused

Sõna Varjud OÜ ei osuta teenust alla 18 aastastele isikutele.