Trükised

Kingiideed

Siin on meie top 5 kingiideed, mida kinkida kallimale, kui olete mõelnud pildistama tulemisele.

 

Kingiideed

Kingiideed

Kinkekaart

Kinkekaart on hea universaalne kingiidee, kehtib 6 kuud ja tule millal soovid. Kuna selline fotosessioon võib mõnele tunduda hirmutav siis kallim võib-olla tahab end enne koguda, enne kui tuleb pilte tegema. Saate tulla koos või üksi ja saate valida välja millise paketi või paketi kombot soovite.

Kinkekaardi hind: 320€


Fotokapa

Kui juba pildistamas käidud, siis on sul hunnik pilte mis on digitaalselt. Hea idee on lasta üks pilt seinapildiks teha. Fotokapa on selline seinapilt, mis on kapale kleebitud ja näeb ilus välja. Saab magamistoa seinale riputada ja kaunistab su kodu. Kui on selline ilus salapärane pilt, siis keegi ei pruugi teadagi kes seal pildil on.

 


Fotoraamat

Pildialbum kaunite ja kunstiliste fotodega su kehast. Fotoraamatus on umbes 20 lehekülge ja igale leheküljele saab panna ühe pildid. Kui selline raamat seisab kuskil magamistoas, siis seda näevad ainult valitud silmad.

A4 Fotoraamatu hind: 55€


Kalender

12 kuuga kalender, kus iga kuu uus pilt su kehast. Kui on salapäraselt pildistatud, siis keegi ei oskaks ära arvata kes on pildil, vaid arvaksid, et poest ostetud ilus kalender.

Kalendri hind: 50€


Postkaart

Hea lisa boonus millega õrritada. Postkaart oma tekstiga. Eiti hea kingiidee variant, kui kallim kaugel elab ja saad postiga saata.

Postkaardi hind: 10€


Mõned lisa kingiideed

  • Klaasraam – Huvitav alternatiiv fotokapale.
  • Digiraam – Väike ekraan, kus jooksevad pildid slideshowna või videona.
  • Kruus – Iga hommik hea juua ilusast tassist.