Buduaari fotosessioon

buduaari pildistav fotograaf Annika Erik

Buduaari fotosessioon – see tähendab midagi, mis paneb just Sind enda kehas tundma sensuaalse, ilusa, seksika ja naiselikuna. See võib olla ilus pesu ja pärlid; pitsist läbipaistev negližee; suur-pehme kampsun ja paljad sääred… või hoopis lihtne valge voodilina ning natuke sassis juuksed kui eelistad midagi hästi loomulikku ja vallatut.


Annika Erik – Miks mulle meeldib buduaari fotosessioon?

Buduaari fotosessioon on unikaalne kogemus, mis on korraga meeliülendav ja vabastav. See on võimalus naisel taaskohtuda oma sensuaalse ja natuke ulaka poolega.


Buduaari fotosessioon on lõbus!

Fotosessiooni saadab alati naer ja positiivne meeleolu.
Stuudios saame taustaks kõlama panna ka Sinu lemmikmuusika, et õhkkond oleks eriti mõnus ja vaba.


Buduaarifotograafia tõstab enesekindlust.

Sensuaalne fotosessioon aitab välja tuua igas naises peituva jumalanna. Armastan jäädvustada naiselikku ilu ja kirge ning luua sellest kunsti. Minu eesmärk on näidata naistele läbi fotode kui kaunid nad päriselt on.


Buduaar – aeg iseendale.

Naise jaoks on eriliselt vajalik tunda ennast vahel kui miljon dollarit. Enda poputamine, kaunistamine ning seejärel lihtsalt ilus olemine on vägagi nauditav tegevus! Buduaari fotosessiooni juurde kuulub ka professionaalne meik, et saaksid olla sel päeval iseenda kauneim versioon. Fotosessioonil juhendan ja aitan pidevalt, seega ei pea üleliia ka poseerimise pärast muretsema.

Buduaari pildistamine on suurepärane kingitus endale või mõnele kallile inimesele.


Buduaari fotosessiooni videod:

Autor: Annika Erik

 

 

 


Buduaari fotode galerii:

Fotograaf: Annika Erik