Meist

Aktifotostuudio OH – Tallinnas tegutsev fotostuudio mille fotograafid võluvad fantaasiast välja fotosid mis pajatavad loo. Mis võiks olla sinu lugu?Igal inimesel on rääkimata lugu, või fantaasia kuidas ta tahab end näha. Teinekord tahab end hoopis näha läbi teiste silmade ja olukordades mida ise ette ei kujuta. Vahet pole kas tuled meile oma idee või fantaasiaga või me ise genereerime sinust mõne loo, aga sinust saame pildi mida saad imetleda elu lõpuni. Meie tiimi pikaajalised kogemused aktifotograafias, piiramatu ideede hulk, terav silm, kindel visioon on alati olnud hea alus kuidas modelli end mugavalt panna tundma ja lasta ennast näidata just selliselt nagu fotol vaja.Teinekord saab kõige emotsioonitumalt inimeselt palju ütleva pilgu. Mõnikord saab krampis poseerialt parima kompositsiooni.  Kogemustega fotograaf teab kuidas välja võluda hea pilt igast olukorrast ja igast tujust.

Kui inimene tunneb end kaunina siis ta teab et riided ainult varjavad tema ilu.

Alasti keha annab pildile hinge. Kui sa vaatad loodus kaunist pilti siis see on võrratult kaunis, aga tühi. Kui sinna lisada alasti keha siis pilt saab hinge ja pilt pajatab loo. Iga inimene oska hinnata alasti keha ilu.
Üks ilus fotosessioon võib muuta sinu arvamust iseendast.

Ja kui õieti tabada ja saada pildile emotsioon siis saab pildist rohkem kui pilt. Emotsiooniks pilt tekitab inimestes emotsioone ja see on midagi mis toob inimesi tagasi selle pildini et uuesti seda emotsiooni tunda.Meie stuudio eesmärk on luua kunsti, mis tekitab tundeid ja tekitab mõtteid, tabada ilu ja salapära.”Milline hing on nii tühi ja pime, et ei mõista fakti, et jalg on väärikam kui saabas, ja nahk on ilusam kui rõivas millega see on riietatud”

Michelangelo

Eestis on palju fotograafe ja igaühel on oma käekiri nii on ka meil oma käekiri. Fotograafide lehel saade näha milliseid fotosid keegi teeb ja millisel fotograafil tahate lasta end pildistada.

Digitaalajastuga on aktifotograafia tõusev trend. Ei ole enam kuulsust keda poleks alasti pildistatud ja alati on vanemaks saades hea ilusat pilti endast magamistoa seinale panna.

Kui oled alustav fotograaf siis kindlasti on sul abi uurimustöödest kuidas pildistada akti.