Aktifotograaf - Meie aktifotograafide pildid ja galeriid.

Meie aktifotograafid

Olavi-portree

Olavi Sõna

 

buduaar

 

Annika Erik

Pildistab põhiliselt buduaari

 

Aktifotograaf

Igal aktifotograafil on oma käekiri – nii on ka meie aktifotograafidega. Siit saate valida nende galeriide järgi, mis on teie maitsele kõige sobivam ja parem. Me alati arvestame teie soovidega, aga samuti on meil olemas omad ideed ja nägemused ning isegi teie ideid vormime oma nägemuse järgi nii, nagu tuleb kõige ilusam. Kõik meie aktifotograafid on kogenud ja teavad, mida teevad.
 
“You don’t take a photograph, you make it.” ~ Helmut Newton
 

Millistest fotodest oled huvitatud?

Siin saad teha testi, mille tulemusena saad teada millised aktifotod sulle sobivad.

Kui kõhkled veel, siis tasub uurida, mida tuleks teada aktifoto tegemisest.

Kui tunned, et tahad aktifotosid siis vajuta siia.
 

Meie stuudio

Buduaari pildistamine

Annika pakub pildistamiseks enda loodud MANTRA fotostuudiot.
Stuudio on kujundatud romantilises ja hubases stiilis. Valgete, maani ulatuvate, kardinatega  aknad lubavad ruumidesse päevasel ajal palju naturaalset valgust. Baldahiinilaadsete kardinatega voodi ning muu pehme mööbel loovad hubase keskkonna. Värvilahendused on neutraalsed ning põhilised interjööri toonid on valge, hall ja must.
 MANTRA on hea lahendus buduaari ja akti pildistamiseks tubasemas kontekstis. Samas on olemas ka must ja valge sein minimalistlike piltide loomiseks. Soovi korral on kohapeal võimalik kasutada mõningaid buduaarilikke aksessuaare ja kangaid.
 Lisaks on stuudios palju avarat ruumi veidi suuremate seltskondade vastuvõtmiseks ning edukalt on korraldatud fotosessioone ka poissmeeste ja tüdrukute õhtu raames.
 MANTRA fotostuudio asub Tallinna kesklinna läheduses, aadressil Türi tänav 6a.

 
 

Tagasi üles