Buduaari pildistamine

Buduaaripildistamine keskendub intiimsetele, romantilistele ja sageli sensuaalsetele piltidele, tavaliselt naistest, kuid mõnikord ka meestest. Buduaaripildistamine ei ole tingimata seotud alastusega, vaid pigem rõhutab naiselikkust, enesekindlust ja intiimsust.

Buduaaripildistamine on kunstivorm, mis võimaldab naistel ja ka meestel näidata oma enesekindlust, naiselikkust või maskuliinsust kunstilisel ja esteetilisel moel. See on isiklik ja intiimne viis enda väljendamiseks ning võib olla ka lõbus ja eneseavastamist soodustav kogemus.

Millega arvestada:

  • Buduaarisessioonile võib kaasa võtta lisaks meelepäraseid aksessuaare, jalanõud ja pesukomplektid. Sobivad ka näiteks riideesemed, mis on läbikumavad. Keha kallistavad kleidid või näiteks eest lahti käivad pluusid, hõlstid, pintsakud.
  • Annika pakub buduaari piltide tegemiseks enda loodud MANTRA fotostuudiot.
    Stuudio on kujundatud romantilises ja hubases stiilis.
Buduaar

Annika buduaari galerii

320€
üks tund

Hea ja kindel tulemus

Ühe tunniga saab rahuldava tulemuse. Sa ei pea leiutama, kuidas olla või mida teha. Juhendame sind algusest lõpuni ja igat detaili.
Hea tulemus ja kvaliteet garanteeritud.

Meik

30 pilti

3 nädala jooksul pildid kätte


450€
kaks tundi

Kunstiline ja rikkalik

Kahe tunniga jõuab modell rohkem hoogu minna ja saab rohkem loomulikke ja loomingulisemaid pilte. Selle ajaga saab originaalseid ja väga huvitavaid fotosid, mis iseloomustavad just klienti.

Meik

60 pilti

A2 fotokapa

3 nädala jooksul pildid kätte